Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak kişinin kendi tırnaklarının üzerine koruyucu uygulandıktan sonra uygulanır. Böylece gerçek tırnaklara zarar vermez. Gerçek tırnağın nefes almasına engel olmadığı gibi üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar.

Jel tırnak: Bu yöntemde tırnağa bir jel uygulanır ve kurutup rötuşlar yapılarak şekil verilir. Bu yöntem en kalıcı ve doğal duran yöntemdir.

Batı Ataşehir Protez Tırnak

Protez Tırnak Nasıl Takılır?

Öncelikle tırnağa koruyucu özel maddeler uygulanır. Daha sonra tırnakların uç kısmına tırnak şekline uygun bir protez tırnak yerleştirilir ve yapıştırılır. Kişinin kendi tırnak şekline ya da isteğine göre şekillendirilir. Yapıştırılan tırnağın doğal durması için kişinin kendi tırnağıyla aynı seviyeye gelecek kadar törpülenir. Sonrasında ise kişinin istediği protez tırnak çeşidine göre tırnağın diğer kısımları özel tırnak jeli ile kaplanır. Son olarak ise tırnağın yüzeyi törpülenir ve parlatılır.

Protez Tırnak ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Kimler için uygundur?

Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılır?

Protez tırnakların bakımı ihmal edilmediği sürece bu tırnaklar; yıllar boyunca kullanılabilir. Bu yüzden tırnaklarınızı en az birkaç yıl kullanmak adına ayda bir düzenlik olarak tırnaklarınızı yaptırdığınız güzellik merkezine uğramalı ve yenileme işlemi yaptırmalısınız.

Protez Tırnak Fiyatı

Protez Tırnak ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Kliniğimiz
Güzellik Merkezi

WHATSAPP

HEMEN ARA

KAMPANYA

INSTAGRAM

Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.