Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun

Kalıcı Oje Nedir?

Kalıcı Oje, diğer oje yöntemlerinden uygulama ve kalıcılık bakımından farklı bir uygulamadır. Kalıcı ojenin uygulanması, diğer ojelerden daha farklıdır. Bu uygulama yapılırken özel bir cihaz ve özel ürünler kullanılır. Bu yüzden uygulama süresi daha uzundur. Normal oje çok kısa bir sürede sürülürken, kalıcı oje 15-20 dakika gibi bir zamanda sürülmektedir. Bunun nedeni uygulamanın aşama aşama ve her aşama da UV ışığında tırnakların kurutulmasıdır.

Batı Ataşehir Kalıcı Oje

Kalıcı oje için tercih edebileceğiniz birçok renk ve desen seçeneği vardır. Hangi renk oje sürüleceğine daha çok sizin isteğiniz doğrultusunda karar verilmektedir. Günümüzde trend desenli ojeler olmakla birlikte çeşitli tasarımsal ojelerde tercih edilmektedir. Hemen hemen her kıyafetle uyumlu kullanılabildiği için, daha çok tercih edilen kalıcı oje uygulamalarından biriside “French” ojedir.

Kalıcı Oje Nasıl Sürülür?

Kalıcı oje uygulamasında, UV tekniği ile meydana getirilen kurutma yardımıyla oje sürülür sürülmez derhal kurumaktadır ve böylece sıkıcı bekleme süreci de ortadan kalkmaktadır.

Kalıcı Oje ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Kalıcı ojenin kalıcılığı ne kadar?

Tırnakta kadar duruyor gibi soruların cevabı ise, yaklaşık olarak 15 güne kadar ellerinizde, 1 aya kadar ayaklarınızda kalabilmektedir.

Kalıcı oje nasıl çıkartılır?

Kalıcı oje çıkarma için özel solüsyonlar uygulanmaktadır. Üstüne solüsyon dökülen bant tırnağa sarılır ve parmakta en az 10-15 dakika bekletilir. Daha sonra çıkarıldığı zaman, oje neredeyse tamamen kalkmış olur ve kalan küçük parçacıklar da ardından kazınarak çıkartılabilir. Tırnaklarınızın zarar görmemesi için bu işlemlerin profesyoneller tarafından yapılmasını öneririz.

Kalıcı Oje Fiyatı

Kalıcı Oje fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Kliniğimiz
Güzellik Merkezi

WHATSAPP

HEMEN ARA

KAMPANYA

INSTAGRAM

Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.