Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun

Jel Tırnak Nedir?

Protez tırnaklar son dönemlerde oldukça revaçta. Kolay bozulmaması ve estetik görünümü nedeniyle kadınların protez tercih etmelerinde ki nedenler arasında. Özellikle hassas ve kırılgan bir tırnak yapınız var ise jel tırnak sizin için oldukça kurtarıcı olacaktır. el tırnak, protez tırnak uygulamalarından biridir. Tırnağın üzerine tabaka şeklinde sürülen ve kurdukça da sertleşen bir tırnak görüntüsü açığa çıkartan jeldir. Genellikle uygulama esnasında bir profesyonelden yardım alınması önerilir. Akrilik tırnak modeline göre daha fazla tercih edilen bir üründür. El bakımlarına zaman ayıramayan kadınlar için özellikle çabuk kırılmayan ve hemen bozulmayan bir manikür görünümü sağlar.

Batı Ataşehir Jel Tırnak

Jel Tırnak Nasıl Yapılır?

Jel tırnak yaptırılmadan önce jel tırnağa sürülerek uç kısımdan uzatılması sağlanır .Tırnağa sürülen jel kendi başına ve çabuk kuruyan bir madde olmadığı için özel ışın yöntemleri ile kurutulması sağlanır. Özel ışınlarla kurutulan jel sonrası tırnakların uç kısımlarına uzun tırnak formu verilerek tırnağın tümüne tekrar jel sürülür . Bu işlem ise tırnağın diğer kısımları ile eşit gözükmesini sağlamaktadır.

Tırnak uç ve diğer kısımlarla aynı seviyeye geldikten sonra törpüleme işlemi yapılır. Tırnağın tüm yüzeyleri kontrollü bir şekilde törpülenerek ardından tırnak etlerine de bakım yapılır. Jel tırnak yapımı da şu şekilde gerçekleştirilmektedir. Jel tırnak dip protez tırnak uygulamalarına göre daha dayanıklıdır. Dayanıklı olmasını ise tek başına kurumaması ile kanıtlamaktadır. Diğer protez tırnaklar arasından en çok yaygın hale gelmiş protez tırnak uygulamasıdır.

Jel Tırnak ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Jel tırnakların faydaları?

Darbeye maruz kalmadığı sürece çabuk kırılmazlar ve hasar görmezler .Tırnağa sürülen ojelerin uzun süre dayanmalarını sağlamaktadır. İstenilen uzunlukta tırnaklar ile yapılabilir. Akrilik tırnak ile karşılaştırılırsa eğer akrilik tırnağa göre daha ince yapıya sahiptir.

Jel tırnak nasıl çıkartılır?

Eğer jel tırnaklarınızı bir profesyonele yaptırdıysanız çıkartırken de bir rofesyonelden yardım almanızı öneririz. Eğer evde kendiniz yaptıysanız jel tırnağı çıkarmak için tırnak üzerinde jel tırnak kalmayana kadar törpüleme yapmanız gerekecektir. Daha sonra küçük parçalara ayırdığınız 10 pamuğun üzerine asetonu döküp tek tek tırnaklarının üstne kapatarak etrafına alüminyum folyo kaplanır. Yaklaşık 20 dakika sonra alüminyum folyoları çıkartabilirsiniz. Ve son olarak tırnak üzerinde kalan jel törpü ile temizlenir. Çok dikkat isteyen bir işlem olduğunu unutmamak gerekir.

Jel Tırnak Fiyatı

Jel Tırnak ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Kliniğimiz
Güzellik Merkezi

WHATSAPP

HEMEN ARA

KAMPANYA

INSTAGRAM

Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.