Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulaması; gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir.İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır.Kişinin göz yapısına göre ve bazende kişinin isteğine bağlı ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Uygulama yaklaşık 1.5-2 saat sürer.

Batı Ataşehir İpek Kirpik

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.

İpek Kirpik ile ilgili Sık Sorulan Sorular

İpek kirpiklerin kalıcılık süresi nedir?

Normalde kirpiklerimiz 3 ayda bir dökülerek kendini yeniler, dolayısıyla ipek kirpiklerde doğal kirpiklerimizle beraber ortalama 3 ay sonunda dökülür.

Protez Kirpik (İpek kirpik) uygulamasından sonra nelere dikkat etmeliyiz?

İşlemden sonra kirpiklerin su ile teması ve temizlenmesi , gözlerin ovuşturulması ve yüzüstü uyunması; kirpiklerin dökülmemesi ve kalıcılığın uzun süre devam etmesi için önerilmez. İpek kirpiklerin yaklaşık 3-4 haftada bir uygulamanın yapıldığı merkezde bakımının yapılması tavsiye edilir. Rimel kullanabilirsiniz ama kirpikler doğal bir görünüme sahip olduğu için kullanmasanız da olabilir.

İpek Kirpik Fiyatı

İpek Kirpik ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Kliniğimiz
Güzellik Merkezi

WHATSAPP

HEMEN ARA

KAMPANYA

INSTAGRAM

Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.