Uygulama İle İlgili Sorunuz Mu Var? Bize Soru Sorun

Lazer Epilasyon Fırsatı

Epilasyon kampanyasından faydalanmak ve fiyat almak için lütfen 0530 554 89 74 numaralı telefonu arayınız.

Batı Ataşehir Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyonda, lazer ışını gönderme yetisi bulunan bir cihaz vardır ve bu cihaz uzmanın kontrolünde, onun hareket kabiliyetinde kullanılarak istenmeyen tüylerin köklerine lazer ışığı, enerjisi gönderilir. Bu işlemde lazer ışını cildin üzerinden geçerek kıl kökünde bulunan foliküle işler, nüfus eder, onu tahrip eder. Bu ışınların kıl folikülüne verdiği yoğun ısı, onun hasar görmesine ve bir sonraki seansa kılların daha cansız çıkmasına ya da ilerleyen dönemde hiç kıl çıkmamasına yol açar.

Lazer Epilasyon Seansları

Epilasyonun seans sayısı kesinlikle işlemin yapıldığı bölgeye ve ihtiyaca göre değişmekle birlikte, genel olarak 4 – 8 seans arasında tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olur. Epilasyonun uygulama süresi ve seansların sıklığı da kişinin cilt tonu ve yapısal özelliklerine, kılların durumuna göre değişir.

Lazer Epilasyon ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Seanslar ne kadar sürer?

Epilasyon işleminin süresi işlem yapılan bölgenin büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Minik bir bölge ise 5 dakikada biterken, tüm vücut epilasyon seansları 2 saat bile sürebilir.

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Epilasyon aslında vücutta istenmeyen kılların olduğu, kişinin kılların varlığından rahatsız olduğu göz çevresi ve kaş bölgesi hariç her bölgeye yapılabilir. Ancak epilasyon yapılmasına engel olabilecek herhangi bir hormonsal sorun mevcut ise mutlaka epilasyon uzmanı ile birlikte karar verilmesi gerekir. Bu bağlamda epilasyon kişinin ihtiyaç duyması durumunda; yüz, ense, boyun, kulaklar, koltukaltı, sırt, kalça, bacak, omuzlar, gövde, göbek, bel bölgesi, göğüs üstü, bikini çizgisi gibi alanlara uygulanabilir ve başarılı sonuçlar alınabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatı

Fiyat kişinin kıl tipine ve epilasyon yapılacak seans sayısına göre belirlendiğinden değişkenlik göstermektedir. Epilasyon kampanyasından faydalanmak ve fiyat almak için lütfen numaralı telefonu arayınız.

Kliniğimiz
Güzellik Merkezi

WHATSAPP

HEMEN ARA

KAMPANYA

INSTAGRAM

Özel İndirim ve Kampanyalardan Faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.

Özel indirim ve kampanyalardan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın.